Máme půjčky pro všechny

Air bank půjčka - Airbank konsolidace

Půjčka od Air bank se umisťuje v testech vždy na předních pozicích. Například podle testu bankovnipoplatky.com Air bank dopadla z 12 bank jako nejlépe hodnocená. Z testovaných bank za půjčku u Air bank zaplatíte celkově nejméně. Půjčku můžete snadno sjednat online na stránkách banky. Půjčit si můžete od 5000 do 400 000 Kč bez poplatků.


Oblíbená půjčka Air bank bez poplatků

Moderní půjčka Vás potěší v každém parametru. Nejen že nebudete platit zbytečné poplatky, které půjčku u jiných bank předražují, získat můžete také výhodný běžný účet zdarma. Tato půjčka Vás odmění za včasné splácení. Odměna je formou odpuštění posledních splátek, díky čemuž můžete ušetřit až deseti tisíce korun. Airbank půjčku lze bez poplatku předčasně splatit. To je výhodné v určitých situacích, kdy se Vám změní finanční poměry a změna přijde vhod. Pokud jste klienty již klienty banky, můžete získat půjčku ihned v internetovém bankovnictví. Pokud máte půjčku jinde, dobrou volbou je také převedení této půjčky do Air bank, díky čemuž také výrazně ušetříte.

O půjčku můžete žádat v rozmezí 5000 do 400 000 Kč s volitelnou splatností, kterou lze vybírat v rozmezí od 6 do 96 měsíců. Půjčka je určena bonitním žadatelům s dostatečným příjmem a čistými registry.

Konsolidace půjček

V případě, že splácíte několik dluhů, půjček, kontokorentů či kreditních karet najednou, využijte konsolidaci půjček AIRBANK, která Vám vše sloučí do jedné půjčky a Vy tak značně ušetříte na poplatcích a dalších nákladech půjčky.Progresivní a moderní Airbank

Airbank je mladou tuzemskou bankovní společností, která na český trh společnost vstoupila teprve na konci roku 2011. Air bank je zastřešena evropskou skupinou PPF. Banka nabízí maximální profesionalitu a lákavou nabídku finančních produktů a služeb, za výhodných podmínek. Jedná se o moderní banku, která se prezentuje především jednoduchostí, přehledností a otevřenou komunikací. Od teď můžete mít ve všem jasno. Váš účet můžete ovládat odkudkoliv a kdykoliv se vám zachce. Budete mít o veškerém dění neustálý přehled. Nebudete platit ani žádné absurdní poplatky. Banka disponuje profesionálními poradci. Nebudete-li si s čímkoliv vědět rady, můžete se zeptat bankovních poradců Air bank, kteří vám vždy vše vysvětlí a pomohou s řešením nejrůznějších problémů, se kterými se můžete setkat.


Publikováno 16. 3. 2014