Máme půjčky pro všechny

SMS půjčka ihned úplně každému

SMS půjčka je jednou z nejvyužívanějších rychlých půjček, je oblíbená pro svou dostupnost, jednoduchost a nenáročnost na sjednání. Malá půjčka začíná již od 500 Kč a horní hranice se liší podle poskytovatelů. Obvykle 5000, 10000 nebo 20000 Kč. SMS půjčka se jí říká z důvodu použití sms zprávy jako akt potvrzení žádosti o půjčku. Jedná se o nenáročnou nebankovní půjčku, kterých u nás působí již desítky.

SMS půjčka ihned na účet

Největší předností SMS půjčky je rychlost s jakou můžete obdržet požadované peníze. Ta se udává dokonce již v minutách. Za několik málo minut můžete získat půjčku ihned na účet. Ihned po schválení totiž poskytující společnosti posílají peníze z odpovídající banky, kterou uvedete v žádosti. Pokud máte tedy účet v některé z velkých bank, nemusíte čekat do druhého dne, až půjčka dorazí. SMS půjčka je tak opravdovým bleskem na poli rychlých půjček.SMS půjčka ihned úplně každému

Dostupnost této půjčky před výplatou je oproti půjčkám bankovním, nebo klasickým nebankovním půjčkám, kde si půjčujete desítky až stovky tisíc, mnohem vyšší. S trochou nadsázky lze říci, že je SMS půjčka dostupná ihned úplně každému. Je to dáno tím, že se jedná o menší částky a na krátkou dobu. Rizikovost je tak pro poskytovatele rozložená do mnohem více menších půjček.

První půjčka zdarma

Obrovským hitem je akce, kterou nabízí několik poskytovatelů sms půjčky, která nese název "První půjčka ZDARAM". Není to jen marketingový laciný trik, ale opravdu můžete získat první půjčku úplně zdarma a bez poplatku. Liší se omezení maximální částky pro tuto akci, společná je podmínka řádného splacení.

Půjčka bez registru a příjmu

Pokud patříte k těm, kteří mají záznam v registru dlužníků a problematický příjem, je tato půjčka pro Vás nejdostupnější možností jak si půjčit. Je rto dáno nižší částkou a krátkou splatností. Poskytovatelé vyhodnotí Vaši celkovou úvěruschopnost a podletoho Vám půjčku schválí.

Výhody rychlých půjček

  • Peníze obratem na vašem účtu
  • Nenáročné na schválení
  • Minimum dokladování
  • Bez registru (dle bonity)
  • Bez příjmu (dle bonity)
  • Maximální dostupnost
  • Online sjednání
  • Akce první půjčka zdarma

Publikováno 11. 8. 2016