Máme půjčky pro všechny

Půjčky na mateřské

Období mateřské dovolené je na jedné straně snad nejkrásnějším obdobím v životě ženy, na straně druhé je to také období velkých výdajů a nízkých příjmů. Výdaje za pleny, výživu, oblečení, očkování nebo na pořízení kočárku či postýlky zpravidla převyšují příjmy z mateřské nebo rodičovského příspěvku. A situaci nezachrání ani další peníze ve formě sociálního příspěvku na bydlení, příjmu manžela nebo alimentů.

Půjčky na mateřské pro nečekané situace

V případě nečekaných výdajů se pak může lehce stát, že peníze chybí a není ani na základní potřeby. Pro tyto situace jsou zde půjčky ženám na mateřské. Tyto půjčky jsou výhradně v nabídce nebankovních společností. Banky vyžadují u každého poskytovaného úvěru potvrzení o příjmech a proto by se nespokojily s omezenými příjmy ze sociálních dávek. Nebankovní půjčky se obejdou bez doložení příjmů a jsou tak vhodnými půjčkami i pro ženy na mateřské dovolené.Půjčky Provident, SMS půjčky na mateřské

Typickým příkladem takové půjčky je nebankovní půjčka Provident. Vedle Providentu mají ženy na MD šanci získat půjčku také u společností poskytující tzv. SMS půjčky. Půjčka Provident je poskytována ve výši 4000 – 5000 Kč se splatností 45 – 60 týdnů. V případě SMS půjček jsou částky nižší – 10 000, maximálně 15000 Kč a splatnost je maximálně 30 dní.

Rychlé a dostupné, ale drahé

SMS půjčky na mateřské jsou sice rychlé a dostupné, ale je potřeba si pamatovat, že jsou také poměrně drahé. To je cena za bleskové vyřízení a snadnou dostupnost. A určitě je u těchto půjček více než vhodné si vždy důkladně přečíst smlouvu o půjčce.


Publikováno 15. 3. 2014