Máme půjčky pro všechny

Půjčka 40000 akce ihned

Půjčku lze získat mnoha způsoby a poskytovatelé se dnes předhánějí v tom, aby lidem připravili co možná nejvýhodnější nabídku tak, aby si půjčku vzali právě u nich. Půjčka v akci nabízí výhody, bonusy a slevy pro všechny, kteří se rozhodnou pro půjčku hned teď.

První půjčka zdarma

Zajímavá a velmi oblíbená akce, která je k mání u finské půjčky před výplatou, se nazývá první půjčka zdarma. Nejedná se o žádný laciný marketingový trik,. Pokud žádáte o půjčku u dané společnosti poprvé a včas ji splatíte, nebudete muset platit žádné další poplatky a půjčku budete mít opravdu zdarma. Poskytovatelé sází na to, že o půjčku zažádáte opakovaně, což je již zpoplatněno.

Lepší úroková sazba u půjček

Pravidelně se můžeme potkat s akcí, která zvýhodňuje úrokovou sazbu. Vyhlašují ji například u Moneta Money Bank nebo také u Air bank. Z nebankovních společností se setkáme s akcí u Cetelem nebo Home Creditu, který je znám svou akcí "vrátíme vám polovinu úroků zpět.Půjčka 40000

Průměrná částka půjčky se pohybuje v desítkách tisíc korun a právě půjčka 40000 je tou nejčastěji využívanou variantou. Akce je třeba využít ihned, neboť jsou časově omezené a řada z nich je jen jednorázová a nebude se více opakovat.

Jak se v půjčkách vyznat?

Využít se dá dostupné srovnání půjček, díky kterému rychle zjistíte jaké parametry má daná půjčka. Zvolte si tu, která vám nejvíce vyhovuje.


Publikováno 17. 3. 2014