Máme půjčky pro všechny

Půjčky online

Internet přinesl změny i do oblasti půjček a úvěrů. Dávno pryč jsou doby, kdy bylo nutné kvůli žádosti a vyřizování půjčky chodit do banky – dnes se dá vše zvládnout přes internet. Banky i nebankovní společnosti, které na svých internetových stránkách představují své úvěry, zpravidla také dávají možnost požádat o půjčku online prostřednictvím internetového formuláře. Jak to funguje konkrétně?

Online žádost o půjčku

Pokud Vás na internetových stránkách banky nebo nebankovní instituce zaujme konkrétní půjčka, vyplníte příslušný online formulář. Vedle požadované částky a doby splatnosti zde zadáte své osobní údaje a telefonní kontakt. Po odeslání žádosti Vás bude operátorka půjčky na tomto čísle kontaktovat. Ověří správnost Vámi zadaných údajů, případně se zeptá na doplňující informace a domluví s Vámi další postup – podpis smlouvy (na pobočce nebo prostřednictvím kurýra na Vaší adrese) a způsob předání peněz (hotově nebo na účet).Nebankovní půjčky bez registru online

U malých nebankovních půjček online – půjček před výplatou – v částkách do 5000 Kč některé společnosti ani nevyžadují podpis smlouvy a někdy ani potvrzení Vaší totožnosti. Pro získání půjčky stačí mít mobilní telefon a bankovní účet. Tyto nebankovní společnosti totiž kladou důraz hlavně na rychlost půjčky, nikoliv na zbytečnou administrativu. Takovéto bleskové půjčky nevyžadují vždy doložení Vašich příjmů a v některých případech ani nevadí, pokud máte zápis v registru dlužníků.


Publikováno 15. 3. 2014