Máme půjčky pro všechny

Česká spořitelna půjčky

Česká spořitelna jako největší banka v České republice poskytuje širokou paletu půjček a úvěrových produktů pro běžné občany i menší podnikatele. Oblíbená je především půjčka Česky spořitelny.

Kontokorent a kreditní karty

K běžnému účtu u České spořitelny si můžete zřídit tzv. kontokorent – tedy možnost „jít do mínusu“. Hlavním účelem kontokorentu je překlenout aktuální nedostatek finančních prostředků. Výše kontokorentu závisí na bonitě daného klienta, typicky se jedná o desetitisícové částky.

Kreditní karta

Kreditní karta slouží k pohodlnému bezhotovostnímu placení za běžné nákupy, ale i jako finanční rezerva pro nenadálé situace. Česká spořitelna nabízí několik typů kreditek a vedle výhodného bezúročného období nabízí i řadu dalších výhod a bonusů.Půjčky a spotřebitelské úvěry

V oblasti půjček a spotřebitelských úvěrů je nabídka ČS velmi rozmanitá. Najdeme zde jak neúčelové úvěry na cokoliv – Půjčku České spořitelny, Hotovostní úvěr, Úvěr plus, tak Spotřebitelský úvěr s nutností prokázat účel – ten je vhodný například pro nákup auta, financování rekonstrukce bytu či domu, nákup nemovitosti apod.

Česká spořitelna – půjčky na bydlení

Rovněž v kategorii úvěrů pro financování bydlení si u České spořitelny můžeme vybrat z několika možností. Vedle Hypotéky České spořitelny je to Úvěr ze stavebního spoření nebo překlenovací úvěr. Kromě těchto produktů České spořitelna poskytuje tzv. Americké hypotéky – neúčelové půjčky na cokoliv s ručením nemovitostí. Máte-li byt či dům, který máte možnost dát do zástavy, může pro Vás být Americká hypotéka velmi výhodnou půjčkou například na automobil, vybavení bytu nebo nákup spotřebního zboží.


Publikováno 16. 3. 2014