Máme půjčky pro všechny

Cetelem půjčka

Společnost Cetelem patří ke známým a zavedeným společnostem v oblasti nebankovních úvěrů. Vedle osobních půjček poskytuje také kreditní karty, úvěry na auto i na bydlení a zajišťuje také financování nákupů zboží na splátky.

Osobní půjčky Cetelem

Cetelem nabízí hned několik druhů osobních půjček. V první řadě je to neúčelová Osobní půjčka na cokoliv až do výše 200 000 Kč. Půjčka má velmi nízký úrok, dobu splatnosti až 72 měsíců a samozřejmostí je možnost pojištění. Vedle této neúčelové půjčky můžete využít také nabídku účelové Osobní půjčky na auto nebo Osobní půjčky na bydlení. Cetelem půjčka na auto ve výši 50 000 až 1 mil korun je určena pro financování nákupu nového i staršího auta, s Cetelem půjčkou na bydlení je možno získat až 1 000 000 Kč na nákup nemovitosti nebo vylepšení Vašeho stávajícího bydlení.

Cetelem konsolidace půjček

Pokud máte z minulosti více půjček a úvěrů a platíte několik různých splátek, můžete své dluhy jednoduše sloučit do jednoho prostřednictvím Cetelem konsolidace půjček. Budete pak platit menší měsíční splátky a můžete ušetřit až stovky nebo tisíce korun měsíčně. S Cetelem konsolidací půjček lze sloučit půjčky až do výše 500 000 Kč.Kreditní karta Cetelem

Chcete mít peníze na Vaše nákupy neustále po ruce a mít možnost kdykoliv si vzít půjčku bez navýšení? Pořiďte si výhodnou kreditní kartu Cetelem. Vydání karty je zdarma a vedle 55-ti denního bezúročného období Vám tato kreditka nabízí také řadu benefitů - například výhodné slevy u obchodních partnerů Cetelem.


Publikováno 16. 3. 2014