Máme půjčky pro všechny

Zaimo půjčka

Jedna z dostupných půjček, kterou lze na dnešním trhu jednoduše získat. Zaimo klade důraz na transparentní podmínky a férové jednání. Oblíbená půjčka, která se od ostatních rychlých půjček liší splatností až 48 splátek a částkou, kterou si lze půjčit. Ta je stanovena až na 108.000 Kč.


Půjčka je nenáročná a jednoduchá. Překážkou není případný záznam v registru dlužníků a není potřeba dokládat příjem, při dostatečné bonitě. Zaimo Vám zpracuje nabídku půjčky na míru tak, aby jste byli schopni půjčku splácet.

Zaimo nabízí větší částky

Půjčku lze čerpat v rozmezí 25000 až 108 000 Kč s ojedinělou splatností až na 48 měsíců. Většina konkurentů nabízí jen 10 000 Kč na 30 dní. Po odeslání žádosti třeba ověřit správnost Vašeho bankovního účtu zasláním 1 Kč. Doklad o příjmu není třeba zasílat, důležitá je Vaše schopnost půjčku splácet. Vše je transparentní a férové. Solidnost je základní kritérium, které Zaimo ctí.

Rychlé řešení potřeby peněz

Jedná se o velmi rychlou půjčku, která může být Vaše do 15 minut. Po odeslání žádosti o Vaši bonitě rozhodne sofistikovaný software. Průměrná čekací doba je jedna a půl minuty. Lze takto vyřešit všechny vzniklé finanční tísně opravdu bleskově.

Alternativy z rodiny Kreditech

Půjčku provozuje mezinárodní Kreditech Holding SSL GmbH, která nabízí mimo Zaimo ještě variantu půjčky před výplatou Kredito24.cz, která je pouze do 15.000 Kč a na 30 dní.


Publikováno 16. 3. 2014