Máme půjčky pro všechny

PŮJČKY BEZ REGISTRU IHNED

Půjčky bez registru jsou určeny lidem, kteří již půjčku měli, ale dostali se do problému se splácením. Díky tomu mají negativní záznam v registru dlužníků. Tento záznam v registru je pro většinu poskytovatelů půjček překážkou k poskytnutí půjčky. Šance na získání půjčky v bankovním sektoru je nulová, nezbývá než se obrátit na půjčky nebankovní, které tento záznam v registru blíže prozkoumají a uváží zda půjčku poskytnou.

Záznam v registrech dlužníků je komplilkací

Půjčky bez registru jsou půjčky, které získáte i přesto, že máte záznam v registru dlužníků. Registrů je několik, nejznámější je nebankovní registr SOLUS, dále pak bankovní registr CBCB nebo registr NRKI. Pokud máte záznam v některém z těchto registrů, znamená to většinou STOP pro získání půjčky. Počet lidí, kteří nejsou schopni splácet své půjčky neustále stoupá. Záznam v registru nemusí nutně znamenat nesolventnost nebo problémového klienta. Mnohdy postačí opozdit se se splátkou a máte záznam v registru.Půjčka do výplaty, několik tisíc

Jednou z variant, pokud potřebujete půjčit řádově tisíce korun, je využít některé z půjčky před výplatou. O půjčku lze žádat online. V případě, kdy potřebujete větší půjčku, nezbývá než zvolit produkt americká hypotéka. Jedná se o výhodnou půjčku s nízkým úrokem. Nevýhodou je nutnost zastavit nemovitost, která je v osobním vlastnictví. Zastavit lze například rodinný dům nebo byt, obvykle také pozemek či rekreační objekt. Americká hypotéka se řadí k nejvýhodnějším půjčkám na trhu.

Registr SOLUS

Solus, je zájmové sdružení právnických osob, které eviduje záznamy o tom, jak dlužníci splácejí závazky vůči svým členům. Nalezneme zde nebankovní poskytovatele půjček, ale také telefonní operátory nebo energetické společnosti. Záznam v Solusu je překážka k získání běžné půjčky, není však překážkou nepřekonatelnou.


Publikováno 11. 3. 2014