Máme půjčky pro všechny

MONETA Money Bank - Expres půjčka

V bankovní oblasti finančního trhu najdeme širokou nabídku výhodných bankovních úvěrů na cokoliv. Jedná se o neúčelové půjčky zpravidla mezi 20000 a 800 000 Kč s nízkým úrokem a možností připojištění. Jedním z těchto bankovních produktů je také Expres půjčka od MONETA Money.

Až 800 000, splatnost až 8 let

MONETA Money Expres půjčk je určena pro občany České republiky, případně cizince s trvalým pobytem na našem území, kteří mají stálý a prokazatelný příjem. S Express půjčkou si můžete půjčit od 20 tisíc do 800 000 Kč, a nepotřebujete k tomu ručení nemovitostí ani ručitele. Splatnost půjčky si určíte na 2 – 8 let, v případě vyšších částek to může být až 8 let. Půjčka nabízí také možnost připojištění schopnosti splácet.

Půjčka pro zaměstnance, podnikatele i důchodce

K žádosti o Expres půjčku je nutné předložit vedle dvou dokladů totožnosti také potvrzení o příjmu. Zaměstnanci předkládají potvrzení příjmu od svého zaměstnavatele, podnikatelé doloží živnostenský list a daňové přiznání za předešlý rok. O půjčku mohou žádat i důchodci – ti dodají důchodový výměr. Podmínkou přidělení půjčky je mít běžný účet u MONETA Money bank, pokud jej v době žádosti nemáte, rádi Vám jej v MONETA Money zřídí. Pokud už účet u MONETA máte a chodí Vám na něj pravidelný příjem, nemusíte potvrzení o příjmu dokládat.Online půjčka uštří čas

O Expres půjčku lze požádat pomocí internetového on-line formuláře z pohodlí Vašeho domova. Po vyplnění a odeslání formuláře s žádostí Vás v nejbližším možném termínu Vás bude kontaktovat operátorka půjčky a dohodne s Vámi další podrobnosti. Peníze můžete mít již do 5 minut od podpisu smlouvy.


Publikováno 14. 3. 2014