Máme půjčky pro všechny

Smart půjčka v hotovosti na ruku

Se Smart půjčkou můžete získat hotovost od 5.000 do 70.000, kterou vám přivezou až domů. Jde o nebankovní půjčku na cokoliv bez složitého papírování. Peníze vám po podepsání půjčky přiveze kurýr kamkoliv budete chtít, obvykle do 48 hodin.


Vyřízení Smart půjčky

K vyřízení je nutné vyplnit kontaktní formulář anebo zavolat na klientskou linku. Obratem vás navštíví obchodní zástupce firmy a po seznámení s podmínkami půjčky, můžete smlouvu uzavřít okamžitě. U Smart půjčky nepotřebujete ručitele ani zástavu.

Podmínky Smart půjčky

Podmínkou je pravidelný měsíční příjem, prokázání totožnosti 2 platnými doklady a věk minimálně 18 let. Žadatel nesmí mít záznam v registru dlužníku ani v registru trestů. Doba splácení je 13 nebo 16 měsíců. Půjčka se splácí formou měsíční splátky v hotovosti.

Detaily při osobní schůzce

Určitou nevýhodou může být to, že o konkrétní nabídce včetně toho, kolik budete za půjčku platit měsíčně včetně úroku se dozvíte až na osobní schůzce. Na internetových stránkách společnosti chybí kalkulačka úvěru pro výpočet splátek.

Měli by jste na to být připravení na schůzce a před podpisem smlouvy si vše propočítat a rozmyslet tak, aby byla pro vás půjčka výhodná a byli jste ji schopni bez problémů splácet.


Publikováno 6. 10. 2017