Máme půjčky pro všechny

Půjčka před výplatou

Půjčka, která je stále populárnější - rychlá půjčka před výplatou vám zajistí několik tisícovek. Půjčka je určena lidem, kterým se nedostává peněz do výplaty. Jedná se o krátkodobou půjčku se splatností, kterou můžete volit v rozmezí 1 až 30 dní. Výhodu půjčky bývá plně automatizovaný systém zpracování a výběr optimální varianty pro každého žadatele. Systém zhodnotí vaši bonitu a navrhne vám optimální půjčku.

Peníze do výplaty snadno a rychle

Půjčka před výplatou je oblíbená forma jak překonat nedostatek financí na krátkou dobu, řádově až na 30 dní zpravidla do další výplaty. Většinou bývá výše první půjčky omezena. Pokud ji řádně a včas splatíte, můžete si další půjčku vzít již vyšší. Jedná se o nebankovní půjčky, kdy většinou není vyžadováno doložení příjmu a neprověřují se tak striktně registry.

Na českém trhu působí řada společností, které poskytují rychlé a krátkodobé sms půjčky před výplatou. Mezi nejznámější patří společnost Půjčkoma. Nabídka produktů těchto společností nijak zásadně neliší, princip je obdobný. Některé nabízí první půjčku zdarma, některé vyžadují ověření zasláním koruny.


Publikováno 17. 9. 2014